connect eat
banner
banner

Hoş Geldiniz

discover-eat

Parıltım Newrest dijital dünyası

temp

Hadi başlayalım!

Connect Eat uygulamamız her müşterimiz için özel olarak oluşturulmaktadır. Menü ve menü bilgileri, duyurular, memnuniyet anketi ve pek çok farklı konuda uygulamamız üzerinden bilgi sahibi olabilirsiniz.

temp

Biz kimiz?

2009 yılında Parıltım Yemek olarak kurulan Parıltım Newrest, Newrest Group ve Parıltım Yemek arasında ortak bir girişimdir. İhtiyaçlarınıza özel hazırlanmış yiyecek ve içecek hizmetleri sunmaktayız.

discover-eat

I CARE Programı

temp

Önemsiyorum!

Şirket içi kalite eğitim programımız I Care ile tüm yöneticilerimizi bir kalite elçisi olarak eğitiyoruz. Hem kalite ekibimiz hem de yöneticilerimiz ekiplerine düzenli olarak eğitimler gerçekleştirmektedir.

Standartlarımız

temp

Entegre yönetim sistemimiz kapsamında uluslararası ve ulusal standartlarda hizmet sunuyoruz.

temp

Türkiye Executive Şefimiz Selçuk Usta

ve oluşturduğu 'Chefs Unlimited' ekibi her gün menülerimiz ve tariflerimiz üzerine çalışarak her ay tüm ekibimizle iletişimde kalıyor ve düzenli eğitimler gerçekleştiriyorlar.

temp

YEMEKTE NE VAR?

temp

Connect Eat

Mobil uygulamamız üzerinden haftalık menünüzü, kalori ve alerjen bilgilerinizi öğrenebilir; yemeğinizi planlayabilirsiniz.

temp

Order Eat

Yaratacağımız platformda kafeteryalarımızdan yemek siparişlerinizi verebilir; teslimat saatinizi belirleyebilirsiniz. Siparişiniz istediğiniz saatte sizin için hazırlanacaktır.

discover-eat

Kurumsal Sosyal Sorumluluk

temp

Gezegenimizin kaynakları üzerindeki yükü ve artan eşitsizlikleri görmezden gelemeyiz.

2020 senesinde gördüğümüz gibi her şey bir gecede durabilir; geleceğe ne tür bir miras bırakmak istediğimize karar vermeliyiz. Kurumsal Sosyal Sorumluluk, kim olduğumuzun ayrılmaz bir parçasıdır ve tüm stratejik kararlarımıza rehberlik eder.